Masz pytania? Skontaktuj się

ikona dzwoniącego telefonu przedstawiająca wydobywający się z niego dźwięk 52 397 22 00/uploads/news/1-mzk-668275d022a0e.jpg
2024.06.29 10:11:12

65 lat komunikacji i nowe logo MZK


Nie przypadkowo wybrano datę 1 lipca 2024 roku jako premierę nowego loga MZK Chojnice, które po prawie 20 latach doczekało się zmiany. Widoczne będzie w dwóch wersjach o różnej kolorystyce: zielono-żółtej i czarno-zielono-żółtej.
Dzień 1 lipca jest zawsze szczególny dla MZK Chojnice. Dokładnie 1 lipca 1959 wyjechał na ulice pierwszy autobus komunikacji miejskiej, który dał początek nowego rozdziału w dziejach przemieszczania się mieszkańców po naszym regionie. Obecnie w Polsce, pomimo ogromnego wzrostu znaczenia motoryzacji indywidualnej  funkcjonowaniu komunikacji publicznej i jej rozwojowi stawiane są coraz większe wymagania przez co może ona zaoferować pasażerom m. in. ekologiczny  i nowoczesny tabor, system dynamicznej informacji pasażerskiej zarówno w autobusie jak na przystankach, większą dostępność i łatwość zakupu biletów w formie elektronicznej. Mamy nadzieję, że wszystkie te standardy będą obowiązywały niedługo także w komunikacji miejskiej w Chojnicach. Tego życzmy sobie i Pasażerom na  jubileusz istnienia komunikacji miejskiej w Chojnicach.
Chcielibyśmy również podziękować, że przez  lat mogliśmy świadczyć usługi przewozowe dla mieszkańców Chojnic i okolic. Wszystkim pasażerom korzystającym z komunikacji miejskiej w Chojnicach dziękujemy bardzo za zaufanie i korzystanie z naszych usług przez wszystkie pory roku, a nowych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przewozową.
W dalszym ciągu będziemy się starali, aby z roku na rok podwyższać  jakość świadczonych przez nas usług.
Życzy
Zarząd MZK Chojnice wraz z pracownikami

strzałka w lewo POWRÓT DO AKTUALNOŚCI
separator wraz z obrazkami drzew, samochodu i autobusa
© 2024 Miejski Zakład Komunikacji. Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja: inpero.pl